وابسته به مکتب خیریه امیر المومنین (ع)

اطلاعیه پیش‌ثبت‌نام

 

 

 

اولياء محترم و داوطلبین گرامی ،

خوشحالیم از اینکه مفید ، مدرسه زندگی را به عنوان محل تحصیل انتخاب نمودید .

خواهشمند است قبل از تکمیل فرمهای پیش ثبت نام  مطالب زیر را به دقت مطالعه نمایید :

1-    مجتمع آموزشی مفید در مقطع متوسطه دوم شامل 3 مدرسه پسرانه در مناطق 1 و 2 تهران و همچنین یک مدرسه در شهر قم می باشد . قبل از انتخاب مدرسه مورد نظر ، به نشانی مدرسه و رشته های تحصیلی مدارس دقت بفرمایید .

2.آزمون از دروس پایه نهم و از دروس علوم، پیامهای آسمانی ، قرآن، ادبیات، عربی و زبان انگلیسی به صورت تستی و در درس ریاضی به صورت تستی و تشریحی برگزار می گردد.

 

3.آزمون ورودی تمامی رشته ها و مدارس بصورت همزمان صبح روز پنج شنبه مورخ 99/02/18 ساعت 9 برگزار می گردد. حضور دانش آموز به همراه کارت آزمون وکارت شناسایی معتبر نیم ساعت قبل از شروع آزمون الزامی است . زمان پایان آزمون 11:30 می باشد .

 

4. محل برگزاری آزمون هر دانش آموز همان مدرسه ای است که پیش ثبت نام نموده است . 

 

5.نتایج مرحله اول آزمون ورودی در بعد از ظهر روز یکشنبه 99/02/21 از طریق همین سایت قابل مشاهده است.
 
6.لازم به ذکر است اولیای قبول شدگان مرحله اول می‌بایست برای آشنایی با برنامه های مدرسه ، در جلسه معارفه عمومی که جزئیات آن در روز آزمون به داوطلبین اعلام خواهد شد ، شرکت نمایند. بدیهی است عدم شرکت در این جلسه به منزله انصراف از ثبت نام تلقی می گردد. 
 
7. پذیرش دانش آموزان در پایه دهم در دو مرحله  آزمون علمی و معارفه حضوری(بعد از پذیرش در آزمون علمی) صورت می پذیرد و اسامی پذیرفته شدگان قطعی متعاقباً اعلام می گردد.
8- در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال فنی ، فقط در روند ثبت نام، می توانید از ساعت 8 صبح الی 17، با شماره 88679880 تماس حاصل نمایید.(فقط روزهای شنبه تا چهارشنبه) و در صورتیکه در  مورد مدرسه و فرایند ثبت نام سوالی وجود دارد با مدرسه مورد نظر تماس حاصل فرمایید.

 

 

**** ویژه نامه آشنایی با مدارس مفید ، جهت اطلاع از رویکرد ها و اهداف آموزشی منتشر شد. از اینجا می توانید دانلود کنید.

 

اگر در پایان ثبت نام موفق به دریافت کارت نشدید به این صفحه مراجعه و مجددا برای دریافت کارت اقدام نمایید

 


اطلاعات فوق را ملاحظه کردم
تایید و ادامه